Aardwarmte Maasdijk

Aardwarmte Maasdijk

De glastuinbouw staat voor flinke uitdagingen op energiegebied. Warmtecoöperatie Maasdijk is een samenwerking van kwekers die de noodzaak van verduurzaming onderschrijven en hier de schouders onder willen zetten. Met onze leden gaan we op zoek naar betaalbare alternatieven waarbij het gebruik van fossiele brandstoffen wordt teruggebracht.

De coöperatie is opgericht in oktober 2019 en richt zich op het gebied Maasdijk (Oranjepolder) – Groeneweg. Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met de Warmtecoöperatie Maasdijk.

Meer over dit aardwarmteproject

Aardwarmte Maasdijk heeft samenwerking gezocht met Energie Transitie Partners voor de ontwikkeling van een scenario waarin 6 geothermieputten in één keer worden ontwikkeld. In dit scenario verwachten we een warmtevermogen van 30 à 40 MWth te kunnen realiseren. Ook wordt onderzocht of er potentie is voor samenwerking met omliggende warmteclusters (WarmteSysteem Westland).

Heeft u vragen over dit project? Neem dan contact op met Tarek Hopman, teamleider projecten via e-mail t.hopman@hvcgroep.nl of via telefoonnummer 06-20457476.

Bestuur warmtecoöperatie

  • Frank Barendse (voorzitter)
    Zuidgeest Growers | frank@zuidgeestgrowers.nl
  • Patrick van Paassen (secretaris)
    Joyplant | patrick@joyplant.nl
  • Peter Persoon (penningmeester)
    Beekenkamp Groep | ppersoon@bkg.nl
  • Patrick Dekker
    LANS | p.dekker@lans.nl
  • Jacco Besuijen
    Prominent | jacco@prominent-groeneweg.nl
  • Arien van der Lans
    Lanstomaten | al@lanstomaten.nl